Po bardzo dobrym meczu UKS Wolej Ruda Śląska przegrał z SKS Spartakus Gliwice 3:7.W Gliwicach zameldowała się spora grupa kibiców z Rudy Śląskiej, która przeżywała spore emocje.

Jakub Papała rozpoczął rewelacyjnie mecz z Mateuszem Kalinowskim prowadząc w pierwszym secie 8:4. Następnie zwolnił grę, co pozwoliło zawodnikowi gospodarzy wygrać tego seta, jak i cały mecz.

Bardzo dobre spotkanie rozegrał Miłosz Skarżyński z Bartoszem Kwodawskim, urywając klasowemu rywalowi jednego seta.

Również dużo emocji dostarczyły fanom tenisa stołowego deble, zwłaszcza mecz Grzegorza Iwaniuka i Jakuba Papały z Bartoszem Kwodawskim i Mateuszem Kalinowskim, kiedy po dwóch przegranych setach gospodarze odmienili losy tego pojedynku wygrywając po zaciętej walce

W drugiej serii bardzo dobre mecze rozegrali Jakub Papała pokonując Grzegorza Procka oraz Rafał Komandzik, który w pięknym stylu pokonał Mateusza Kalinowskiego.

Ostatecznie to gliwicki zespół okazał się lepszy pokonując Wolej 7:3

Kolejne spotkanie tenisiści stołowi z Rudy Śląskiej rozegrają u siebie 14 grudnia o godzinie 18.00, a przeciwnikiem będzie drugi zespół MKS Skarbek Tarnowskie Góry. Już teraz serdecznie zapraszamy

Źródło: UKS Wolej Ruda Śląska